Statistika :
Galīgie PTS un EFF .

.............do šur & nu ņea
06.08.10 Latvija - Ukraina 64:63 (slēgtā spēle) [sportac , parsp-F]
Skaistākā epizode : pie 61-63 un 5 sek līdz beigām Baško iežmiedz bumbu padusē un ar vēsu seju tikai sev raksturīgā stilā lavierē groza virzienā, rezultātā 2p ar sodu.
Efektīvākā epizode : pie rezultāta 8-15 minūtes pārtraukumā mūsu treneris runā skaļi un pārliecinoši, pēc kā mūsējās veic izrāvienu 26-8.
Kolorītākā epizode : "You are not Leaders, You are Cheerleeders".
Spēcīgākā epizode : ar efektīgu spēka paņēmienu Niedola noliek Ogorodņikovu uz dēļiem un lielā nopietnībā pamet notikuma vietu.
Skumjākā epizode : 7.1 sek līdz beigām Ogorodņikova iesmugulē 2p - 61:63, un laimīgi ņirgdama dodas minūtes pārtraukumā.

Statistika : 05.08.10-kumulatīvā .
............pēc : sportac , del-F , tribi-F , apo-F, bns , dien , nra .
05.08.10 Latvija - Ukraina 60:38 [atlēcošās : 49 vs 28]
............pirms : sportacDikeoulakos . Pirms 2 mēnešiem Ukrainā viss bija tik cerīgi. Spēlētājas ar mieru spēlēt pie treneres Tkachenko, turklāt izlasē atgriežas Eiropas čempione Sil`yanova. Tomēr šodien vairs nav Tkachenko, Sil`yanova, Gorbunova, Berezhynska, Malashenko... Ukrainā sprāgusi bumba, un ne jau pirmo gadu...
No ļoti spēcīgas pretendentes uz EČ finālturnīru Ukraina ir pārvērtusies par ļoti teorētisku.

01.08.10 Latvija - Somija 88:59 [somu , sportac , papīrdien]
31.07.10 Latvija - Somija 77:58 [somu , sportac , dienF ]
............pirms : papīrdien .
Statistika : 27.07.10-screen .
Efektivitāte : 27.07.10-screen .
27.07.10 Latvijas Sporta 2005-2008 labākā komanda
pārbaudes spēlēs nekad nav spīdējusi ar labu bilanci. Arī šogad iesākumā ir 2-4. Jauns treneris, jaunas sistēmas, visas rotē u.t.t. Rezultātu prasīsim vēlāk. Bet skaidrs ir viens - neapmierina ārējā līnija, jo Jēkabsones milzu pienesums uzbrukumā vairs nav, bet citas neuzņemās viņas daļu. Pārsteidz Putniņas performance, it sevišķi atceroties Zvirgzdiņa apgalvoto, ka viņai nav saderība ar citām spēlētājām. No u20 spēlētājām uz lielu lomu var cerēt tikai Niedola, kaut gan garajā galā brīvu vietu nav, bet SF pozīcijā viņai nav pietiekamas prakses, piemēram - viņas driblēšana face to face pretinieču aizsardzības zonā u20 EČ parasti beidzās ar bumbas zaudēšanu. Nav palicis laika, lai integrētu daudz spēlētājas no u20, bet patiesībā soliņa aizpildīšanai lielu integrāciju nevajag.
Tās negatīvi Efektīvās derētu nomainīt ar jaunākiem modeļiem.

25.07.10 Latvija - Turcija 67:69 +turku
24.07.10 Latvija - Itālija 66:68 +itāļu
23.07.10 Latvija - Slovākija 84:73 +slovāku
17.07.10 Latvija - Vācija 54:67 +vācu
16.07.10 Latvija - Turcija 51:68 +turku
15.07.10 Latvija - Itālija 61:56 +itāļu