Mūsējo eiroReitings - biļetens Nr. 2

04.11.10
Summārais EFF pēc 2 kārtām
Tamane +41 , Babkina +28 , Niedola +28 , Kubliņa +24 , Brumermane +19 , Jansone +12 (viena spēle) , Baško +4 (viena spēle) , Jēkabsone +3 , Putniņa -3 (viena spēle) , Kārkliņa -3 .

Otrās kārtas eiroReitings nav tik gluds kā pirmajā kārtā.
Ir milzīga starpība - pretī nāk Eirolīgas Megaklubs vai pusanonīmas portugālietes, u.tml.

Mūsu Sapņu spēlētājas Eirolīgā un Eirokausā.

EFF 2. kārtā

jabūt apmierinātām vai ir viela pārdomām
+22 Tamane (MKB Sopron, Euroleague) - double-double viņai bija jau 6.42 pirms trešās ceturtdaļas beigām; turklāt viņas pretspelētājas bija ārkārtīgi teiksmainas (C.Paris, D.Bonner); beidzot atradusi savu īsto komandu, kurā var krāšņi izpausties vietējā līmenī un arī Eirolīgā; komandai negaidīti pārliecinoša uzvara.+19 Niedola (Nantes, Eurocup) - šoreiz Niedola bija spēles MVP un pat izvirzījās kā komandas rezultatīvākā spēlētāja Eirokausā [screen]; nabaga portugālietes sagrautas.
+13 Kubliņa (Gyor, Eurocup) - spēles pirmajās piecās minūtēs viņa guva 10 no komandas 16 punktiem, bet turpinājumā iemetējas bija citas; otrajā puslaikā komanda gandrīz izsēja iekrāto pārsvaru, beigās knapi izdevās uzvarēt.
+12 Jansone (Venezia, Eurocup) - ļoti organiski iekļāvusies jaunajā komandā; lieliska atgriešanās Eiroturnīrā pēc muguras sadziedēšanas; komandai uzvara.
+6 Babkina (Lotos Gdynia, Euroleague) - ļoti solīdi nospēlēja pret pasaules klases pretspēlētajām; vienīgi nav saprotams, kāpēc tik mazs spēles laiks, ja komandā viņa ir vienīgā nominālā pointgārde; komandai negaidīti cienīgs zaudējums.
jābūt neapmierinātām
+5 Jēkabsone (Sparta&K, Euroleague) - starpsezonā komandas vadība izteicās, ka jaunajā sezonā ir gaidāma Jēkabsones pienesuma palielināšanās, bet tagad nākas sastapties ar amerikāņu vasaras līgas sekām...
+4 Brumermane (Mondeville, Euroleague) - pēc lieliskās debijas Eirolīgas ārzemju klubā (1. kārtā) šoreiz viņa bija gaužām neizteiksmīga; komandai "plānotais" zaudējums.
+/-0 Kārkliņa (TTT Rīga, Euroleague) - visus savus punktus guva pirmajā puslaikā, kamēr komanda turējās pieklājīgi; otrajā puslaikā no 44:42 aizspēlējās līdz 49:72, un tikmēr viņas pozitīvā efektivitāte pārvērtās par 0.
-3 Putniņa (Arras, Eurocup) - ļoti neveiksmīgi nospēlēja; pozicionālās konkurentes (Malashenko, Akonga) ir ļoti meistarīgas un šajā komandā kopā spēlē jau otro sezonu; par iespēju tikt laukumā tur ir smagi jācīnās.

otrajā kārtā nespēlēja
Baško (Wisla, Euroleague) - traumas dēļ nopietna spēlēšana jāatliek uz nākamo gadu.