Mūsu Sapņu spēlētājas Eirolīgā un Eirokausā
EFF 12. kārta

Šis biļetens ir izstaipīts pa divām nedēļām,
turklāt jau 9. februārī Tamane saņem nākamo porciju

+13 Jēkabsone (Fenerbahce , Euroleague)
Iekarsusī supezvaigne darbojās ļoti efektīvi, tomēr pārkarsa un sapelnīja četras piezīmes. Ar tādu nastu nācās pasēdēt uz vēsa soliņa. Fenerbahce pretiniecēm neatstāja nekādas cerībās un ļoti pārliecinoši kvalificējās Eirolīgas 1/4-finālam.
Izskatās, ka šai tradicionāli uzbrūkošajai komandai lēnām sāk parādīties aizsardzība, līdz ar ko ceļš pretī titulam kļūst gludāks.

+12 Tamane (MKB Sopron , Euroleague)
Pēc trim ceturtdaļām sopronietes bija iedzinējos, un Tamanes efektivitāte bija nožēlojama : tikai +1. Atvadas no viņas solījās būt sērīgas. Lai nebūtu jāsāk lieki asaroties, nācās atteikties no sekošanas online. Un tad pēkšņi pēdējā ceturtdaļā Tamane saprata, ka tā nav smuki, un ar varenu +10 efektivāti deva ļoti būtisku ieguldījumu neplānotā uzvarā Eirolīgas 1/4-finālsērijas otrajā spēlē. Līdz ar to sorponiešu gaitas Eirolīgā neaprāvās un turpināsies vismaz līdz 9. februārim.
Tāda agresija viņai iepriekš nebija raksturīga

+7 Putniņa (Arras , Eurocup)
Komanda negaidīti pārliecinoši pārvarēja krievu barjeru un iekluva Eirokausa pusfinālā. Putniņas mazais spēles laiks izskaidrojams sekojoši : 4 garo spēlētāju konkurencē viņai nomināli it kā pienākās ceturtā vieta - Putniņai jāuzlec augstāk par pēcpusi, lai vismaz uz brīdi mainītu lietu kārtību...

-1 Baško (Wisla , Euroleague)
Nevar saprast, kāpēc viņai tā lieta neiet. Bija trauma, jā... Bet visam ir savas robežas. Pagaidām Guntu sargā viņas un trenera kopīgais lielais panākums. Tomēr arī tāds treneris galu galā var novērsties. Eirolīgas 1/8-fināla otrajā spēlē komanda izcīnīja izbraukuma uzvaru, un līdz ar to iekļuva nākamajā kārtā.

0 Niedola (Nantes , Eurocup)
Eirokausa 1/4-fināla atbildes spēlē izbraukumā bija jāturpina iepriekšējā spēlē iesākto un jātur tāds rezultāts, lai pretinieces asiņu garšu mutē nejūt [Buldodzes vs Bites]. Pirms pirmās spēles Nantes treneris teica: lai būtu droši braukt uz Krieviju, mājās jādabū 15-20 punktu handikaps.
Franču klubs Vologdā ieradās ar +13.
Tomēr izšķirošajā spēlē 13 minūšu laikā handikaps tika izsēts, un turpinājumā jau rullēja bites... Pēc 24 minūtēm jau -24. Tālāk bitēm nekrita un 5 minūšu laikā izdevās pieraut līdz -10. Taču turpmākajās 4 minūtēs iemest nemācēja nantietes...
Niedola nebija gatava nopietni spēlēt. Komanda tālāk netiek.