Keisels apdzen Noviku un sazvana Jēkabsoni

.
Sporta centra Noviks visādi demonstrēja, ka ir Jēkabsones draugs - rakstos pieminēja Jēkabsoni, intensīvi par amerikāņu līgu, neko sliktu par mūsu superzvaigzni, pat staigāja amerikāņu kluba maikā u.tml.
Tomēr jau vairāk kā gadu Novikam neizdodas personīgi no Jēkabsones dabūt kādu komentāru! Noteikti ir gribēšana, bet nesanāk. Tā ir slikta zīme. Jēkabsonei nevajag draugu.

08.10.10 Tagad Keiselam ir izdevies piedabūt Jēkabsoni uz runāšanu!
Ja zvana Noviks vai Strauss, tad var necelt. Ja zvana LBS, tad necelt nav smuki. Keisels darbojās LBS uzdevumā, lai noskaidrotu Jēkabsones attieksmi pret nākamgada izlasi. Uzdevumu žurnālists viņai neatklāja un sākumā zondēja situāciju ar citiem jautājumiem, kas nav saistīti ar izlasi. .............. Basket.lv intervijas teksts.

Jēkabsones NĒ , pusNĒ , pusJĀ , JĀ
(Jumtalapas kodifikācija)

- statistika : nav neviena JĀ un neviena atsevišķa pusJĀ (ir tikai kopā ar pusNĒ), toties ir atsevišķi NĒ (3) un atsevišķi pusNĒ (2).

- hronoloģiskā secībā :

pusNĒ #1
"Būtu labāk, ja justos mierīgāk – varētu domāt tikai par spēlēšanu, nekas netraucētu. Tā gluži nav, vasarā savainotais ceļgals vēl liek sevi manīt. Neko darīt, gadi iet, sportā no traumām izvairīties grūti." (veselība)

NĒ #1
"Amerikā ir augstākais sieviešu basketbola līmenis, esmu priecīga, ka varu tur spēlēt un, ja būšu vesela, gribu tur atgriezties." (amerika)

NĒ #2
"Būtu ideāli, ja varētu piedalīties amerikāņu kluba pirmssezonas treniņnometnē. Par to esmu dzirdējusi daudz laba – ja iziet visu sagatavošanās ciklu, var uztrenēt ātrumu, sezonas laikā nav nekādu problēmu izturēt slodzi. Ceru, ka izdosies. Arī treneris grib mani redzēt jau no pirmās treniņu dienas." (amerika)

NĒ #3
"Gribas labāk spēlēt pašai, savi mērķi ir arī amerikāņu klubam, ar kuru līgums mani saista vēl uz vienu sezonu. Šogad bija mērķis spēlēt vismaz konferences finālā, taču sezonas otrajā pusē viss pajuka. Tagad visi cer uz nākamo sezonu." (amerika)

pusNĒ #2
Izlases kvalifikācijā "redzēju tikai maču ar Serbiju, citām spēlēm sekoju pēc statistikas." (ne sevišķi interesē)

pusNĒ #3 un pusJĀ #1
"Neesmu teikusi, ka nekad vairs nespēlēšu valstsvienībā un tā nesaku arī tagad. Vienkārši domāju, ka pagājušajā sezonā man labākā izvēle ir WNBA. Diemžēl arī nākamgad Eiropas čempionāts sakrīt ar WNBA sezonu. Pagaidām nevaru solīt, ka spēlēšu valstsvienībā, bet nesaku arī, ka nespēlēšu." (amerika vs Latvija)

pusNĒ #4 un pusJĀ #2
"Patlaban galvenais – tikt uz kājām. Tālāko grūti prognozēt – kā sezonas beigās jutīšos, kāda būs veselība. Pagaidīsim, patlaban par to pat negribu domāt." (ķermenis un veselība)

pusNĒ #5 un pusJĀ #3
Uz jautājumu, vai OS-2012 viņai ir izaicinājums : "Jā, tikko skatījos pasaules čempionāta spēles un domāju, ka mēs varējām izcīnīt augstu vietu. Žēl, ka nekvalificējāmies un ceru, ka būs vēl citas iespējas."
(ne sevišķi interesē - sīks "jā" un tad runā par citu turnīru)

pusNĒ #6 un pusJĀ #4
"Ar Dikeoulakos esam sazinājušies internetā, bet nopietnas sarunas nav bijušas. Arī viņam varēšu pateikt to pašu – vēl pāragri runāt par nākamo vasaru." (parunājās, bet neko nopietnu)

pusJĀ #5 un pusNĒ #7
"Dikeoulakos esot prasīgs, ar saviem noteikumiem. Vispār man patīk stingri treneri. Lai komandā valda disciplīna un varam domāt tikai par spēli un rezultātu. Nav nekāds noslēpums, ka labi jutos trenera Ainara Zvirzgzdiņa vadītajā komandā, kurš daudz izdarījis, lai es nokļūtu tur, kur esmu tikusi. Būtu laimīga, ja viņš turpinātu darbu ar izlasi, taču tas nenozīmē, ka manas iespējas spēlēt Latvijas valstsvienībā tagad būtu samazinājušās." (dikeoulakos vs zvirgzdiņš)


Citāti ir no Jēkabsones teiktā basket.lv intervijā
.