13.08.08
Madars Bergmanis
(LTV7) : LAT-BRA komentāri
Jumtalapas stenogramma
"Minūtes pārtraukums, minūtes pārtraukums! 7.5 sekundes. Jā... Kas par spēli, kas par spēli!?! bet vēl nav galā. Mīnus 1, mīnus 1 šobrīd. 77:78. 7.5 sekundes. Bumba mūsējām no centra līnijas pēc minūtes pārtraukuma. Un ir jāiemet. Ir vajadzīgs 1 precīzs metiens, un var būt sekmīgs turnīrs! [...] Mūsējās nostājušās kvadrātā. Pretī bumbai nāk Jēkabsone. Saņem. Pret Nevesu mēģina iet garām. Pagrieziens, līdz grozam, bumba grozā[kliedz]!!! Anete Jēkabsone iemet[kliedz]! 2.7 sekundes paliek, plus 1[kliedz]! Un vēl viens minūtes pārtraukums. Izdevās uzbrukums, izdevās uzbrukums[kliedz]! Bet vēl ir 2.7 sekundes. Nu tas ir labi tomēr. Iemest galotnē ir ļoti grūti, ļoti grūti iemest. [rāda atkārtojumu] Un redzējām - pārkāpuma nebija, ar pagriezienu tika garām, 1 pret 1 nospēlēja. Un uzbrukums izdevās! Plus 1 Latvijas izlasei. 2.7 sekundes. Jānotur aizsardzība, un tad jau būs labi. Brazīlietēm ir mazliet grūtāk - viņām ir mazāk laika. [atkal rāda atkārtojumu] Un tagad skatāmies vēlreiz - gāja uz vienu pusi, pagrieziens, un iekrita! Redzējām arī, cik šaubīgi bumba lēkāja pa stīpu, bet kādas ir emocijas pēc tam, kad ir izdevies trāpīt! Un bija arī šeit redzams - saskare ar rokām faktiski, spēles gaitā varbūt būtu piezīme, bet galotnē nedod! Bet iemeta ar visu šo, iemeta ar visu šo Anete Jēkabsone. Fantastiska spēle! [...] Laiks ir 2.7 sekundes Atliek izturēt šo laiku. Piezīmju norma ir arī mūsējām, tā kā jāuzmanās, pārmērīgs risks varbūt nav vajadzīgs. Cerēsim, ka izdosies! Jāspēlē aktīvi pirms bumbas saņemšanas. Pēc tam, kad bumba sņemta, tad protams būs mazliet grūtāk. Nu skatīsimies! Bumba Brazīlijai. Iespēle! Adriana Pintu. Garām netiek. Grūts metiens. Nav, nav[kliedz]!!!!! Uzvara[kliedz]! Pirmā uzvara ir rokā[kliedz]! 79:78. Pirmā uzvara Latvijas sieviešu basketbolā vēsturē Olimpiskajās spēlēs ir notikusi! Un kādā cīņā!?! Ar vienu punktu! 79:78. [...] Galotnē skaists noslēgums, skaists noslēgums. Iemests izšķirošais metiens. Anete jēkabsone ir iemetusi 25 punktus, un visas problēmas ir aiz muguras. Tagad atliek turpināt. Nākamā spēle pret pasaules čempioni Austrāliju, pēc tam Koreja. Tagad pozitīvas emocijas būs pa pilnam, un turpinājums izdosies. Pirmā uzvara ir izcīnīta. Un tas bija ļoti svarīgi. [...] Šodien vēsturiska uzvara. Ar to arī visus apsveicu, uz redzēšanos!"